Szlabany w firmie

koralewscy.pl krol (7) .jpg

Właściciele dużych firm chętnie korzystają ze szlabanów parkingowych, które pozwalają sprawdzić jakie osoby znajdują się w danym momencie na terenie obiektu. Coraz częściej mniejsi przedsiębiorcy decydują się na szlabany parkingowe, ponieważ takie rozwiązanie jest bardzo wygodne.

Dlaczego warto zainwestować w szlaban parkingowy?

Jeżeli przed budynkiem naszej firmy są miejsca parkingowe dla pracowników, to szlaban jest idealnym rozwiązanie, Szlabany parkingowe mogą bowiem być podłączone do różnego rodzaju systemów i dzięki temu w każdym momencie mamy kontrolę nad tym kto przebywa na terenie naszej firmy. Możemy kontrolować czas przyjazdu i wyjazdu pracownika, a w niektórych przypadkach z całą pewnością ma to duże znaczenie. Można powiedzieć, że nowoczesne szlabany parkingowe w firmie są współczesnym systemem do ewidencji czasu pracy. Z takiego rozwiązania korzysta dziś wiele firm, ponieważ jest to po prostu praktyczne.

Jaki szlaban wybrać?

Szlaban parkingowy nie musi nas kosztować wiele. Czasami wystarczy najtańszy model. Wszystko zależy od tego do jakich celów ma nam szlaban służyć oraz czy zależy nam na jego szczególnym wyglądzie. Jeżeli będziemy chcieli, żeby szlaban parkingowy komponował się wizualnie z budynkiem naszej firmy, to z całą pewnością musimy liczyć się z tym, że zapłacimy więcej.

Aktualnie na rynku dostępne są szlabany o napędzie elektromechanicznym oraz hydraulicznym. Te pierwsze najczęściej możemy zobaczyć w mieście, więc powinniśmy zainteresować się właśnie nimi. Jednak jeżeli na terenie przylegającym do firmy często widoczny jest nasilony ruch samochodów, to być może warto zastanowić się nad szlabanem o napędzie hydraulicznym, który jest dostosowany do większego natężenia ruchu.

Szlabany mobilne

W ofercie firm zajmujących się produkcją i montażem szlabanów można znaleźć również szlabany mobilne. Takie szlabany nie wymagają okablowania, więc można je zamontować praktycznie w każdym miejscu. Coraz częściej przedsiębiorcy interesują się właśnie takimi szlabanami, ponieważ łatwiej się je montuje i nie potrzebują konkretnie przygotowanego miejsca. Oczywiście za takie szlabany możemy zapłacić trochę więcej pieniędzy, ale korzystanie z nich jest wygodniejsze.

Więcej informacji znajdziesz na stronie szlabany parkingowe.