Zrzuć kilogramy na wiosnę – zarezerwuj wczasy odchudzające w górach!

Chcesz zrzucić nadmiarowe kilogramy? Teraz możesz zrobić to łatwiej! Zarezerwuj wczasy odchudzające w zachwycającej scenerii polskich gór. Sprawdzamy oferty i ceny!

Dlaczego warto skorzystać z wczasów odchudzających?

Najtrudniejszy jest pierwszy krok – to powiedzenie dotyczy również przejścia na dietę. Zdarza się, że jej rozpoczęcie ciągle odkładane jest w czasie, przykładowo ze względu na obawy przed zmianą sposobu żywienia lub brak wiedzy dotyczącej odchudzania.

Rozwiązaniem jest skorzystanie z wczasów odchudzających, które doskonale łączą w sobie przyjemne z pożytecznym. W trakcie takiego pobytu można całkowicie skoncentrować się na swoim celu – smukłej sylwetce oraz zdrowiu. To wszystko z pomocą specjalistów w dziedzinie dietetyki oraz fitness.

Dla osób, które poszukują odskoczni od codzienności, kapitalnym wyborem mogą być wczasy odchudzające w górach, które odbywają się w malowniczo położonym ośrodku. Wtedy odchudzanie można połączyć z górskimi wycieczkami, by uzyskać jeszcze lepsze efekty!

Wczasy odchudzające w górach – oferty

Podczas wczasów odchudzających ich uczestnicy biorą udział w programie nakierowanym na zrzucenie nadmiaru kilogramów.

Posiłki serwowane podczas tego typu wyjazdów są dietetyczne – niskokaloryczne i zbilansowane. Oprócz diety na wczasach poświęca się czas na aktywność fizyczną, która wspiera dietę odchudzającą. W ośrodku mogą być organizowane zajęcia fitness, aerobik, może on dawać dostęp do siłowni, basenu. Poza tym, wybierając wczasy odbywające się w górach, można także wziąć udział w wycieczkach prowadzących okolicznymi szlakami i zdobywać szczyty.

Więcej informacji dotyczących aktualnych ofert wczasów odchudzających w górach można znaleźć już teraz na stronach ośrodków.

Ile kosztują wczasy odchudzające?

Najczęściej za wczasy odchudzające w górach trzeba zapłacić od około 1500 do 1800 złotych za pobyt trwający 7-8 dni.

W cenie zawarte są noclegi, posiłki (śniadania, obiady, kolacje), zajęcia sportowe i często dostęp do centrum rekreacji i strefy Spa, gdzie można skorzystać z sauny, jacuzzi oraz innych atrakcji.

Ponadto w ramach wczasów można skorzystać z konsultacji dietetycznych oraz zabiegów upiększających w cenie albo za dodatkową opłatą.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Instytutu zdrowia Sofra.